۸ ایده برای استخر های کوچک

تصویری از یک استخر مستطیل مدرن و کلاسیک در فضای باز

اگر یک شناگر مشتاق هستید یا خانواده تان وقت گذراندن کنار استخر را دوست دارند، احتمالا درباره داشتن یک استخر شخصی، رویا پردازی کرده اید. اما وقتی حیاط پشتی خانه یا فضایی که در اختیار دارید، کوچک باشد، استخر شنا ممکن است رویای محالی به نظر برسد. اما با وجود این استخر های کوچک می توان گفت که اینطور نیست و می توانید رویای خود را محقق کنید. قبل از برنامه ریزی برای ساخت استخر، اطلاعات لازم درباره امنیت، نرده کشی و سایر موارد لازم برای داشتن یک استخر مناسب را کسب کنید. بهتر است قبل از شروع، نمونه های این استخر های کوچک را بررسی و مطالعه کنید و از آن ها ایده بگیرید.

استخر در حیاط

تصویر یک استخر سنتی در پاسیو این استخر با ابعاد ۲.۷ در ۵.۴ متری در میان یک پاسیوی آنتیک فرانسوی با زمین سنگی قرار دارد. گل های کاغذی بالای در ورودی فرانسوی ارتباط زیبایی بین استخر و خانه ایجاد کرده است.

استخر کلاسیک

تصویری از یک استخر به سبک کلاسیک در حیاط با کف چمن کاری شدهاین استخر مستطیلی توکار، یک انتخاب کلاسیک برای حیاط پشتی خانه محسوب می شود. استخر موجود در تصویر، یک استخر متوسط با ابعاد ۳.۶ در ۹ متر است که فضای کافی برای بازی و شنا کردن ایجاد کرده‌، به جای این که کل فضای حیاط پشتی را اشغال کند.

استخر منحنی

تصویری از محوطه یک حیاط روستیک با استخر منحنیاین استخر تالاب گون با پله های منحنی به مرکز توجه حیاط این خانه در دالاس تبدیل شده است. ورودی عریض و کم عمق استخر آن را برای استفاده خانواده ها ایده آل کرده است.

استخر هلالی

تصویری از یک استخر هلالی با سنگ های آبی پنسیلوانیاییاز یک طراح فضای باز کمک بگیرید تا بیشترین استفاده را از استخری با ظاهر نوین مثل این استخر ببرید. ابعاد این استخر ۴.۸ در ۹.۶ متر است و اطراف آن با سنگ های آبی پنسیلوانیایی و کاشی های سنگی پوشانده شده است.

استخر مدرن شهری

تصویر یک استخر باریک و مدرن شهری به همراه چمنزاربا ایجاد یک استخر باریک با یک چمنزار با ابعاد مشابه و یک پاسیو کوچک، بهترین طراحی ممکن را در حیاط خود ایجاد کنید. خطوط صاف باعث شده که از حداکثر فضای ممکن، استفاده شود.

استخر مخصوص تمرین شنا

یک استخر باریک و بلند انتخاب ایده آلی برای شنا کردنیک استخر باریک و بلند انتخاب ایده آلی برای شنا کردن و مخصوص شناگران مشتاق است. اطراف این استخر با سنگریزه های ارزان و یک ایوان چوبی خیلی بلند پوشیده شده است.

استخر با کاشی کلاسیک

استخری با کاشی و ظاهری کلاسیک ، ییلاقی مدیترانه ایبا این استخر کوچک و کاشی کاری های زیبای آن، یک ظاهر کلاسیک ییلاقی مدیترانه ای ایجاد کنید. آن را با کاشی های قرمز، گیاهان سرسبز و مبلمان حصیری دیزاین کنید.

استخر در ایوان

تصویر استخری روی ایوان با ظاهری که توکار نشانش میدهداین استخر ۳ در ۷.۵ متری بیشتر روی زمین قرار دارد اما با کمک ایوان براق اطراف آن ظاهر یک استخر توکار را پیدا کرده است.