با رنگ سبز به محیط خانه زندگی ببخشید

سبز، رنگ فوق العاده ای برای استفاده در طراحی داخلی است، چون هم در طراحی های مدرن و هم قدیمی استفاده می شود و این توانایی را دارد که به اتاق زندگی ببخشد. در ادامه، نمونه هایی را به شما نشان خواهیم داد که می توانید از آن ها ایده بگیرید.

 

قاب استیل این دیوار شیشه ای مجذوب کننده با استفاده از رنگ سبز، زیباتر شده است.

 

در اینجا از رنگ سبز به طرز غافلگیر کننده ای استفاده شده است. دیوار های سبز نعنایی، بالش های سبز فسفری و ترکیب یک کوسن با یک آویز سبز پر رنگ به شکل برگ، به فضای دراماتیک اتاق افزوده است.

 

رنگ گرم و زمینی سبز، یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده کردن در اتاق هایی که شامل چوب هایی با تناژ گرم هستند، می باشد. در اینجا این رنگ بالای یک تخته چوبی و مبلمان استفاده شده و به اتاق ظاهری مدرن و در عین حال گرم و صمیمی بخشیده است.

ترکیب رنگ آبی و سبز ‌که در بیشتر مبلمان و اکسسوری های این اتاق دیده می شود، محیط آرام و با طراوتی در این اتاق، با دیوار و کف سفید خلق کرده است.

 

طراح این خانه دوست دارد مشتریانش را به استفاده از رنگ ها متقاعد کند و در این مورد موفق هم شده است. این رختشویخانه با کابینت های سبز لیمویی، یکی از اتاق های مورد علاقه صاحبخانه است.

افزودن اندکی رنگ سبز در یک حمام سفید از طریق حوله ها و پنل های طرح دار سبز، که در دو طرف وان در ارتفاع دیوار نصب شده اند، باعث سرزندگی محیط شده است.

 

در این حمام، رنگ سبز روشن بالای پنل های سفید واقعا خودش را نشان داده است. اندکی از همان رنگ در قالیچه بغل وان نیز تکرار شده و جلوه ی بصری زیبایی را به وجود آورده است.

 

در اینجا رنگ سبز در کلاسیک ترین حالت ممکن مورد استفاده قرار گرفته است: در کاغذ دیواری های جذاب یک سالن غذاخوری به سبک قدیمی. ترکیب این رنگ در کنار کاشی های شطرنجی سیاه و سفید ورودی، فضای کاملا دراماتیکی ایجاد کرده است.

 

روتختی سبز، چراغ خواب شیشه ای سبز و یک نیمکت به همان رنگ، با رنگ قهوه ای و خاکستری اتاق، تضاد ایجاد کرده و نتیجه آرام بخش و زیبایی به همراه داشته است.

 

سبز برای رنگ دیوار اتاق کودک انتخابی عالی است. تخت خواب و اکسسوری ها از رنگ های اصلی انتخاب شده و رنگ سبز اندکی جذابیت بصری بیشتر در اتاق ایجاد کرده است.

 

اندکی رنگ سبز سیبی برای دیوار چارچوب دور این تخت توکار، معماری اتاق را به شیوه زیبایی به تصویر کشیده است. همچنین رنگ سبز در بالش های روی زمین و اکسسوری ها تکرار شده و در رنگ های روشن اتاق تعادل برقرار کرده است.

 

در این اتاق دخترانه سبز کم رنگ دیوار ها، با طیف مختلفی از رنگ سبز در تابلو ها، پارچه ها، حرف بزرگ انگلیسی روی دیوار و اکسسوری ها ترکیب شده است. افزودن اندکی رنگ سفید باعث شده که ترکیب دو رنگ سبز و زرد، تازه و روشن به نظر برسد.

 

سبز رنگ بی نقصی برای برجسته کردن جزئیات است؛ به ویژه اگر با رنگ هایی مثل قرمز ترکیب شود، و از آنجایی که این دو رنگ مکمل هم هستند، به خوبی با هم ترکیب شده و به اتاق انرژی افزوده اند.
نکته: ترکیب سبز و قرمز در اتاق هایی که رنگ های خنثی، به کار برده شده اند، بهترین جلوه و عملکرد را دارد.

 

و در نهایت، حتی اندکی رنگ سبز در یک اتاق با رنگ های سرد، به آنجا گرما می بخشد.

آیا شما هم رنگ سبز را دوست دارید؟ لطفا تصاویر خود را با ما به اشتراک بگذارید.